Rolco - Świat cienia: Patio, Markizy, Rolety, Pergole i inne.

Rolco
Jarosław Celmer
Tel. 506 688 889
Tel. 794 999 891
Fax 22-864-70-29
e-mail:

Zadaszenia tarasowe
Zadaszenia tarasowe, które przygotowujemy, odznaczaj± się wysok± jakości±. Gwarantujemy ich trwałość i estetykę dzięki zastosowaniu sprawdzonych materiałów. Projektujemy i wykonujmy zadaszenia drewniane oraz stalowe, dobierając je indywidualnie do zapotrzebowania naszych klientów. Nasze zadaszenia na tarasy wybierane są chętnie do domów jednorodzinnych, ale jesteśmy w stanie wykonać je praktycznie w każdej przestrzeni.

Dzięki zadaszeniu tarasowemu ochronisz swój taras przed deszczem i śniegiem, a także promieniami słonecznymi w ciągu gorących dni, gdy chcesz wypocząć w kojącym cieniu. Konstrukcje tego rodzaju rekomendujemy szczególnie do tarasów wykonanych z drewna, które wymagają właściwej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Zastosowanie stałego zadaszenia to gwarancja ochrony powierzchni tarasu przez cały rok. Nasze zadaszenia dodatkowo uatrakcyjnią każdą przestrzeń, dodając jej uroku i elegancji podczas leniwego wypoczynku, rodzinnych obiadów i szalonych imprez ze znajomymi.

Zadaszenia tarasowe mogą być montowane zarówno do ściany, jak i wykonane jako system wolnostojący. Przygotowujemy projekty, aby zwizualizować gotową konstrukcję i zaprezentować ją naszym klientom. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju pomysły, nawet najbardziej nietypowe. Dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie i doradzimy, jaka konstrukcja będzie odpowiednia we wskazanej przestrzeni. Duży wybór materiałów i wzorów wykończeniowych powoduje, że zadaszenie będzie dopasowane pod kątem designu do budynku. Ich wysoka jakość, w tym odporność na czynniki pogodowe, sprawi, że zadaszenie będzie prezentowało się świetnie przez długie lata. Stosujemy w szczególności drewno, a także stal i aluminium. Pokrycia zadaszeń wykonujemy z efektownej blachodachówki, lekkiego i wytrzymałego, dodatkowo także niedrogiego poliwęglanu komorowego, stylowych dachówek ceramicznych według konkretnego zapotrzebowania klientów.

Przygotowujemy zadaszenia tarasowe zarówno dla klientów indywidualnych, montując je przy domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach, jak i również możemy wykonać je dla restauracji, kawiarni, firm innych branży.

Oferowane przez nas zadaszenia tarasowe spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Służymy kompleksową obsługę, pomocą i serwisem w razie potrzeby. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi zadaszeniami na tarasy!
Copyright by rolco.com.pl 2007-2008. Rolco Warszawa 01-917, ul. Sándora Petöfiego 1/92, tel. 506 688 889 All rights reserved